Lumina Park

12 stycznia 2022

SPACER W MILIONIE ŚWIATEŁ W ZAMKU TOPACZ

„Magiczna Podróż” w Zamku Topacz powraca po letniej przerwie! Od 29 października mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą ponownie odkrywać niesamowite świetlne scenerie w parku iluminacji z zupełnie nową, dwa razy większą ekspozycją niż rok temu.

Na terenie 50-hektarowego parku wokół Zamku, ponownie rozbłysły miliony świateł kreujących niesamowity klimat przygody. W porównaniu z zeszłym rokiem jest to całkowicie nowa scenografia, zbudowana na większym terenie i ze zdecydowanie większym rozmachem. Cała trasa to prawie półtora kilometra iluminowanych szlaków pełnych zaskakujących dekoracji świetlnych.

Park Iluminacji „Magiczna Podróż” otwarty jest od środy do niedzieli od 29 października do końca lutego, w godzinach od zachodu słońca do 21:00 (ostatnie wejście o 20:00, dokładne godziny otwarcia są komunikowane w mediach społecznościowych oraz na stronie: luminapark.pl).

 

Cel charytatywny:

1 zł z każdego sprzedanego napoju przekazujemy na ZOL w Wierzbicach i ZOL w Jaszkotle

 

Bilety:

Bilety można kupić na miejscu w kasach lub na stronie: https://bilety.topacz.pl/

Można też kupić bilety łączone razem z Muzeum Motoryzacji, gdzie obecnie jest wystawa czasowa “Pojazdy Świętego Mikołaja” i w pakiecie oba bilety są tańsze niż osobno.

Zachęcamy też do odwiedzin pozostałych parków spółki Lumina – w Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy. Wszystkie informacje o parkach dostępne są na stronie: https://luminapark.pl/

Zdjęcia: Ahoj Przygodo

/