Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa spółki oraz podmiotów powiązanych
  • Sporządzanie raportów oraz sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i płacowych na potrzeby GUS, ZUS, US, PFRON oraz Zarządu, współtworzenie budżetów
  • Obsługa procesu zatrudniania obcokrajowców, procesowania pozwoleń na pracę, komunikacja z urzędami
  • Obsługa programów kadrowo-płacowych Symfonia, Płatnik
  • Naliczenie wynagrodzeń, zasiłków oraz innych świadczeń pracowniczych
  • Opracowywanie imprez integracyjnych dla pracowników
  • Wsparcie w programach motywacyjnych pracowników
  • Prowadzenie rekrutacji

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane
  • Doświadczenie w procesie zatrudnienia i obsługi kadrowej obcokrajowców
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Zaangażowanie i motywacja oraz świetne zdolności komunikacyjne
  • Dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz w profesjonalnym zespole
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Obiady pracownicze

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Zamek Topacz, Ślęza, ul. Główna 12, zaledwie 20 minut od centrum miasta

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych)”

CV prosimy wysłać na adres: praca@topacz.pl