Zapraszamy do kulinarnego świata Zamku Topacz

23 kwietnia 2018

Sztuka gościnności ma wiele twarzy, a jedną z najważniejszych jest sztuka kulinarna. To przy stole spędzamy czas z bliskimi, prowadzimy szczere rozmowy, śmiejemy się i wzruszamy. Cieszymy się ulubionymi smakami i kosztujemy nowych, dotąd nam nieznanych. Jedzenie towarzyszy nam we wszystkich ważnych dla nas chwilach. Wspólne biesiadowanie zbliża i pomaga budować dobre, długotrwałe relacje, a spożywane posiłki dają nam siłę do tego, by żyć i cieszyć się życiem.

To dlatego sztuka kulinarna pełni niezwykle ważną rolę w Zamku Topacz. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby goście naszych restauracji doświadczali niezapomnianych, smakowych wrażeń. Dbają o to doświadczone oraz bardzo zaangażowane zespoły pod przewodnictwem wspaniałych Szefów Kuchni: Rafała Borysa (Restauracja w Zamku Topacz) oraz Krzysztofa Oblińskiego (Restauracja Spichlerz). Ich pasja do komponowania kulinarnych arcydzieł zainspirowała nas do stworzenia tego blogu. Miejsca, w którym będziemy mogli dzielić się z Państwem wiedzą, inspirować i zachęcać do kosztowania nowych smaków.

Znajdą tu Państwo porady kulinarne i przepisy dedykowane każdemu, kto lubi gotować. Porady branżowe, które mogą zaciekawić osoby prowadzące własne restauracje. Wywiady oraz materiały filmowe, które wprowadzą Państwa w niezwykły świat smaków.

Gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego kulinarnego świata!

Zespół Zamku Topacz