Oferty Specjalne
Wirtualny Spacer
NEWSLETTER
Zapisz

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin
  opinieopinie facebookfacebook DojazdDojazd UEUE

  Restauracje

  Informacja Ogólna
  Restauracja w Zamku

  Restauracja Zamku Topacz to prawdziwa perła w koronie. Prowadzona jest przez doświadocznego szefa kuchni, który tworzy swoje kulinarne arcydzieła na oczach gości. Tuż obok restauracji, na zewnętrznym tarasie z widokiem na park, znajduje się także ogród, z którego pozyskiwane będą świeże zioła do przygotowywanych dań. 

   

  Rezerwacji stolików można dokonywać pod numerem telefonu + 48 71 771 99 40

  Nie akceptujemy zwierząt

  Menu
  Restauracja w Zamku

  W naszej wyjątkowej Restauracji powstają wykwintne dania szyte na miarę. Menu degustacyjne przygotowywane jest na podstawie 3 pytań. Tylko tyle musimy wiedzieć o naszym gościu, by zachwycić jego podniebienie. 

  Tutaj możecie Państwo sprawdzić nasze Menu

  Szef Kuchni
  Restauracja w Zamku

  Szefem naszej Restauracji jest Rafał Borys. Doświadczony Szef Kuchni i prawdziwy kulinarny wirtuoz. Pracował między innymi w londyńskich restauracjach Gordona Ramsaya, a następnie w Brasserie Roux, gdzie uczył się tajników kuchni francuskiej od jednego z najznakomitszych kucharzy – Alberta Roux. Gotował dla wielu międzynarodowych sław kina, sportu oraz polityki, Jednak przyznaje, że największą radość sprawiało mu gotowanie dla swojego mistrza –  Alberta Roux, który podziwiał jego dążenie do perfekcji i okazywał uznanie dla jego pracy.

  Pokaż trasę

  Zamek Topacz
  Ślęza ul. Główna 12
  55-040 Kobierzyce
  Tel. 0048 71 771 99 99
  mail: recepcja@topacz.pl
  PROJEKT - www.dwabe.com
  hotelsystems.pl

  Excellent
  Rated By guests
  9.0
  Zamek Topacz
  HotelsCombined

  [ ZAMKNIJ, OK ]

  Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.