Opinie

Bardzo dziękujemy za wszystkie pozostawione przez Państwa opinie. Każda z nich jest dla nas cennym źródłem informacji. Zachęcamy zatem do dzielenia się wszystkimi spostrzeżeniami, które mają Państwo po pobycie w naszym hotelu.

Ulubiony hotel we Wrocławiu

Tradycyjnie .. rewelacyjnie. Kolejny pobyt zaliczony do bardzo udanych

Sylwestrowa Bajka

Przypadek, reklama w internecie, później dobra opinia od znajomych i zgoda 12 przyjaciół na wspólne spędzenie Sylwestra na Zamku. Zamiast indywidualnej recenzji pozwolę sobie zacytować podziękowania kierowane do wszystkich, którzy spowodowali, że tegorocznego Sylwestra będziemy wspominać latami. "....w imieniu naszej 12 osobowej grupy chciałabym bardzo serdecznie podziękować za cudowny czas jaki spędziliśmy w Zamku Topacz w dniach od 30.12.2016 do 01.01.2017
Wieczór Sylwestrowy zapamiętamy na długo - było pięknie, klimatycznie, kameralnie, bardzo smacznie i wykwintnie...
Jesteśmy pod dużym wrażeniem samego miejsca i otoczenia, perfekcyjnej organizacji i profesjonalnej obsługi, ale ponieważ jesteśmy smakoszami i winiarzami to w pierwszej kolejności gratulujemy szefowi kuchni umiejętności na najwyższym poziomie,
pomysłowości i klasy w tworzeniu dań.
Koncert Ani Kłys doskonale wprowadził nas w nastrój sylwestrowo- noworoczny a efektowny pokaz fajerwerków był ...przysłowiową "wisienką na torcie"
Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy !!!"

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd ze znajomymi

-Waldemar M Poznań

Kameralnie i Komfortowo

Spędziliśmy z żoną weekend w tym hotelu, w którym z resztą już wcześniej, przed przebudową, byliśmy. Tym razem mieszkaliśmy w apartamencie w budynku głównym i jesteśmy zachwyceni. Cena wynajmu może i nie mała, ale otrzymaliśmy w zamian gustownie zaaranżowany i komfortowo wyposażony pokój z wielkim, super wygodnym łożem małżeńskim. Basenem też jesteśmy zachwyceni, a szczególnie jego lekko lustrzanym sufitem, na którym można obserwować samego siebie podczas pływania na plecach, co robi niesamowite wrażenie. A przypałacowy park jest idealnym miejscem na spacer i/lub jogging.
Cisza i spokój, a poza tym miła obsługa i bogate, smaczne śniadania.
Dla nas REWELACJA; z pewnością będziemy tutaj wracać!

Pobyt: listopadzie 2016, wyjazd we dwoje

-Tomasz R Warszawa